Zwycięstwo w dwumeczu

12 kwietnia w Łomży rozegraliśmy dwa mecze sparingowe z FUKS Pułtusk oraz Ostrovią Ostrów Mazowiecka. W meczu z pierwszym z tych rywali zwyciężamy 4:0 po bramkach: Gabrysi Kuczyńskiej - dwie, Oli Januszewskiej oraz Weroniki Lickiewicz. W następnym spotkaniu ponownie to My jesteśmy górą zwyciężając 3:0 po bramkach: Edyty Komosy - dwie oraz Kasi Mauryc.
W sparingach zaprezentowało się w sumie 17 zawodniczek. Debiut w zespole zaliczyła Agnieszka Żylińska. Cieszy dobra postawa zespołu za równo w grze defensywnej jak i ofensywnej. A zdobyte bramki padły naprawdę po fajnych akcjach zespołowych. Trzeba zaznaczyć, że mecze trwały tylko po 35 min każdy co tym bardziej pokazuje, ze potrafiliśmy strzelić tyle bramek w takim czasie.
Za tydzień w niedzielę zmierzymy się z Kadrą Woj. Podlaskiego U-16 Dziewcząt na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku o 12.00. Zapraszamy!