Contact Hero

Contact Hero zajmuje się telefoniczną obsługą klienta i sprzedażą produktów. Działają m.in. w zakresie edukacji czy health & beauty. To globalna sieć kontaktów, która obejmuje wiele krajów z Europy. Są w stałej relacji m.in. z Polską, Hiszpanią, Włochami, Czechami czy Węgrami. Prowadzą liczne szkolenia, a wyniki nagradzają nie tylko premiami, ale również atrakcyjnymi benefitami. Ostatnią nagrodą za sprzedaż półroczną była wycieczka na Madagaskar.

Proces rekrutacji w firmie ContactHero, jest bardzo przyjazny kandydatowi, który może pozostać z rekruterem w stałym kontakcie i zawsze liczyć na życzliwą rozmowę oraz wiadomość zwrotną. Rekrutacja na niektóre stanowiska, już się rozpoczęła. Pośród docelowych przyszłych pracowników ma się znaleźć trener sprzedaży, team-leaderzy i konsultanci. Właśnie tak przedstawia się struktura hierarchii w ContactHero. Warto dodać, że procesy rekrutacyjne są dodatkowo wspierane przez zatrudnionych pracowników, którzy mają realny wpływ na to z kim pracują, dzięki programowi płatnych poleceń ‘’PoleconyZarobiony’’ .

Osoby, które znajdują się na początku swojej ścieżki zawodowej, jak i te które poszukują nowych wyzwań znajdą tu miejsce dla siebie. Każdy nowy pracownik może liczyć na profesjonalny onboarding, stałe wsparcie leadera oraz przyjazną atmosferę w zespole. Miejsce pracy czeka również na osoby ze znajomością obcych języków. ContactHero nawiąże współpracę ze specjalistami ds. obsługi klienta posługującymi się językami obcymi – również zdalnie.

Rekrutacją nowych pracowników zajmuje się Aneta Rajecka. Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt pod adresem mailowym: recruitment@contacthero.eu.

Agencja marketingowa ADSIRA

Miło nam Państwa poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyła Białostocka agencja marketingowa ADSIRA.

ADSIRA jest agencją marketingową o zasięgu międzynarodowym. W ramach jej usług leży kompleksowe kreowanie wieloetapowych kampanii reklamowych na świecie.

To firma z niezwykłym potencjałem. Drobiazgowa znajomość najnowszych trendów marketingu, działanie na licznych kanałach i platformach oraz wykorzystanie najnowszych technologii sprawiają, że ADSIRA jest idealnym rozwiązaniem dla firm szukających niebanalnych rozwiązań prowadzących do powiększenia swojej grupy klientów.

Stałe doskonalenie i zorientowanie na rozpoznawalność biznesu klienta w skali globalnej to fundamenty działalności marketingowej ADSIRA.

Cieszy nas fakt, że takie firmy dołączają do grona sponsorów naszej drużyny!

www.adsira.net

FIRMA Pożarski Budownictwo

Jest firmą budowlaną powstałą w 2014 roku w wyniku wieloletniego doświadczenia właściciela Mirosława Pożarskiego. Dysponują liczną wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowniczą z uprawnieniami do prowadzenia robót bez ograniczeń w zakresie wznoszenia budynków mieszkalnych, budowy dróg i mostów oraz do prowadzenia prac przy obiektach zabytkowych.

Współpracują wyłącznie z renomowanymi producentami materiałów i wyrobów budowlanych, legitymujących się certyfikatami i aprobatami technicznymi na swoje wyroby.

Stawiają na nowe technologie i wysoką jakość usług. W chwili obecnej zatrudniają blisko 50 doświadczonych pracowników, podzielonych na samodzielne w pełni usprzętowione mobilne brygady.

Priorytetem Firmy Pożarski Budownictwo jest terminowe wykonywanie zadań inwestycyjnych z jednoczesnym zapewnieniem wysokiej jakości realizowanych przedsięwzięć.

www.pozarskibudownictwo.pl

PRONAR Sp. z o.o.

Pronar to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew.

Pro”oznacza produkcję,„Nar”to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Ponad 2 tysiące zatrudnionych pracowników, 7 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali.

Od początku istnienia (1988 rok) właściciele mieli pomysł na przedsiębiorstwo. Zależało im przede wszystkim na wdrożeniu różnorodnych profili działalności.

Dlatego dziś Pronar jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej z blisko 50-procentowym udziałem w polskim rynku oraz liczącym się w świecie producentem kół do maszyn rolniczych i komunalnych, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Przez lata zaangażowanie, innowacyjność, nowoczesność i najwyższa jakość sprawiły, że maszyny i urządzenia z Narwi konkurują na międzynarodowych rynkach i z sukcesem je zdobywają. Firma posiada sieć dealerską we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Skandynawii i Rosji. Swoje produkty eksportuje do ponad 60 krajów, m.in. na kontynent afrykański, do obu Ameryk czy Nowej Zelandii.

Pronar to w 100% polska firma, która nieustannie i dynamicznie się rozwija, inwestuje w unikalne na skalę europejską rozwiązania w zakresie produktów i technologii- po to aby być producentem niezależnym i samowystarczalnym.

W 2014 roku Pronar otworzył Centrum Badawczo-Rozwojowe. To kolejny krok w rozwoju innowacyjności przedsiębiorstwa. To właśnie tu trwają prace nad nowymi konstrukcjami, tu bada się wytrzymałość i precyzję nowych rozwiązań, a także prowadzi drobiazgową kontrolę jakości produktów. O tę najwyższą, jakość dba zatrudnionych w firmie ponad 70 konstruktorów oraz 180 inżynierów.

Opracowując liczne, wiodące na rynku produkty i rozwiązania firma wyznacza nowe kierunki w technice rolniczej, komunalnej i gospodarce odpadami. Dzięki temu przedsiębiorstwo staje się pionierem w zakresie technologii i inicjatorem wielu działań całej branży, a wszystko to w harmonii z otoczeniem i środowiskiem – w myśl hasła “Technika dla natury”.

www.pronar.pl

Wiadomości (utwórz nową)